Andra Bērziņa koncerts

8. III plkst. 19.00 Dundagas pilī Andra Bērziņa koncerts «Pie manas piedzimšanas dienas».

Biļešu iepriekšpārdošana un rezervēšana Dundagas Kultūras pilī vai pa tālruni 22021270 vai 63237859. Cena iepriekšpārdošanā Ls 3, koncerta dienā — Ls 4. Pensionāriem un skolēniem — Ls 2.

Darbosies bufete.

Andris Bērziņš aicina uz 80 minūšu garu koncertprogrammu «Manas piedzimšanas dienas» jeb viena aktiera teātri Dundagas pilī 8. III plkst. 19.00.

Kādreiz jaunībā Andris Bērziņš ar «Mūžīgo unisonu» devās koncerttūrēs pa Latviju, nu ir pienācis laiks atkal doties pie Latvijas skatītājiem trejdeviņos novados, tikai šoreiz bez pārējiem «Mūžīgā unisona» biedriem, toties ar aktiera iemīļoto komponistu un dzejnieku darbiem pūrā. Programmā ietvertas dziesmas no R. Paula, U. Stabulnieka, I. Kalniņa un citu komponistu repertuāra, K. Skujenieka, R. Blaumaņa un I. Ziedoņa dzejas darbi, ko papildinās Andra spēlēto mūzikas instrumentu — akordeona, ģitāras, bungu — melodijas.

Šī programma ir mīlestības apliecinājums Latvijas tautai un kopīga Andra 50, 55 un 60 gadu piedzimšanas dienu svinēšana; skatītājs ir tas «ciemiņš», ar kuru aktieris runā patiesi, no sirds uz sirdi, no dvēseles uz dvēseli, jo «mēs viens otram tā kā saules esam» un «dodot gūtais neatņemams». A.Bērziņš dāvina savu mākslas un viena aktiera teātri savai tautai un skatītājam, apceļojot Latviju un piepildot novadus ar savu mīlestību un cieņu saviem uzticīgajiem 38 darba gados iegūtajiem skatītājiem.

Aktieris priecāsies par dzīviem ziediem – rozēm, neļķēm, lilijām – savās piedzimšanas dienās.

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.02.20.andra_berzina_koncerts.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki