Advokātu bezmaksas konsultācijas

No 11. līdz 15. martam — veselas 5 dienas — vairāki zvērināti advokāti visā Latvijā sniegs bezmaksas juridiskās konsultācijas ikvienam, kam tās nepieciešamas.

Šāda tradīcija ir iedibināta, lai popularizētu zvērināta advokāta profesijas misiju — darboties sabiedrības interesēs, sniegt tai efektīvu juridisko palīdzību pēc likumiem un labākas sirdsapziņas.

Uz bezmaksas juridiskajām konsultācijām īpaši gaidīs tos, kam ir ierobežotas iespējas saņemt juridisko palīdzību par samaksu. Konsultācijas sniegs vairāki zvērinātu advokātu biroji un individuāli praktizējoši zvērināti advokāti un zvērinātu advokātu palīgi gan Rīgā, gan arī citās Latvijas pilsētās.

Sīkākas ziņas par jomām, kurās sniegs juridiskās konsultācijas, kā arī kontaktinformācija par advokātiem ir pieejama Latvijas Zvērinātu advokātu padomes interneta vietnē www.advokatura.lv sadaļā «Konsultācijas 11.–15. martā». Informāciju var saņemt arī pa tālruni 29442637 vai rakstot uz e-pastu advokati2013@inbox.lv.

Lai pieteiktos uz bezmaksas juridiskajām konsultācijām, tikšanās datums, laiks un tiesību nozare tieši jāsaskaņo ar attiecīgo advokātu, zvanot uz sarakstā norādītajiem telefona numuriem vai sūtot elektroniskās vēstules.

Ineta Mauriņa

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.02.27.advokatu_bezmaksas_konsultacijas.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki