«Popiela» Kolkā un Rojā

6. II Kolkas tautas nama skatuvi spožās prožektoru gaismās izdaiļoja dažādas popmūzikas ZVAIGZNES no Kolkas pamatskolas.

Pasākumu vadīja 8. klases skolnieces Paula Kučinska un Megija Grīnerte, kuras uz skatuves bija satikušās kā dziedātājas Keša un Nikkī. Koncertu atklāja skolotāju kopkoris ar «OKartes» Skatuves dziesmu «Ej un cīnies!». Visu vērtēja barga žūrija: skolas padomes priekšsēdētāja Marika Zvirbule, plaša profila skatuves māksliniece Evita Ernštreite un sens skolas absolvents Dzintars Tauniņš.

Labākie 15. II piedalījās Rojas «Popielā», ekstravagantā Kašera iedrošināti.
Kolku pārstāvēja 1. un 2. klase ar Laura Reinika dziesmu «Es skrienu», 5. klases skolnieces Kristīne Stumbra, Marta Muņķevica un Dita Rūmniece ar «Latgales Dāmu popa» dziesmu «Topmodele», brāļi Kārlis un Ervins Roderti ar dziesmu «Lauva šonakt guļ» klipiņa «Nīlzirgs un suns», bet trešo vietu Rojā ieguva 6. un 9. klases zēni un meitenes ar slaveno «Eirovīzijas 2012» Buranovas «Babušku» priekšnesumu! Mūsu Ervins par īpašu atraktivitāti ieguva vienu no žūrijas simpātiju balvām, «Topmodeles», protams, dāvanu karti skaistumsalona apmeklējumam, bet «Babuškas» savus «vecos» kauliņus varēs izkustināt boulinga zālē!

Paldies visiem — skolēniem, bet galvenais — skolotājiem, kas uzdrīkstējās, un visiem tiem, kas palīdzēja sagatavot atraktīvos priekšnesumus! Kolkas pamatskolas kolektīvs pateicas par atsaucību un sadarbību «Līcis–93» vadītājai Regīnai Rūmniecei un šoferītim Ērikam Kiršteinam!

Dzintra Tauniņa

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.02.27.popiela_kolka_un_roja.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki