Sieviešu dienas noskaņā

8. III ar koncertu Dundagas pilī uzstājās aktieris Andris Bērziņš. Iespaidos dalījās koncerta apmeklētājas Gunda Matisone un Inese Veinberga.

Gunda: «Man A. Bērziņa uzstāšanās patika — piedzīvoju to kā vēl vienu skaistu dāvanu Sieviešu dienā. Visas dziesmas arī bija veltītas sievietēm. Saistoša šķita dažādu instrumentu izmantošana: mākslinieks spēlēja gan ģitāru, gan akordeonu, gan bungas. Novērtēju A. Bērziņa labo kontaktu ar skatītājiem. Tas bija labs atpūtas koncerts, kurā guvu emocionālu pacēlumu».

Inese: «Man patika jau pats koncerta sākums, kurā A. Bērziņš norunāja kādu Imanta Ziedoņa dzejoli. Īsts pārsteigums man bija aktiera lieliskā prasme spēlēt vairākus mūzikas instrumentus. Īpašu saviļņojumu piedzīvoju, kad viņš ar akordeonu rokās nokāpa lejā no skatuves pie publikas un dziedāja tautā iemīļotas dziesmas — «Dzīvīte, dzīvīte» un «Gaujas laivinieks». Mēs visi dziedājām līdzi. A. Bērziņš izpildīja arī vairākas Ulda Stabulnieka sacerētās dziesmas un dažas no koncertprogrammas «Miers un Bērziņš». Interesants bija viņa norunātais Rūdolfa Blaumaņa satīriski humoristiskais darbs «Žanis Žampa». Patika aktiera emocionalitāte, humora izjūta un prasme iesaistīt publiku. A. Bērziņš radīja Sieviešu dienas noskaņu, un par to viņam paldies!»

Diāna Siliņa

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.03.18.8._marta.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki