Dundaga — trešā labākā!

Par Dundagas pagasta komandas sekmēm Talsu novada atklāto sporta spēļu ziemas posma sacensībās stāsta Sandra Kokoreviča.

«Sacensībās piedalījās 16 pagastu komandas. 2. III zolītē mūsējie — Jānis Blūmentāls, Andris Egle un Imants Priede — ieguva 4. vietu. Lieliski rezultāti dundadzniekiem bija 9. III: dambretē nepārspēti palika Mārcis un Māris Mitleri, šahā 2. vieta Elvim Bēķim un Aldim Sīpolam, šautriņu mešanā mūsu komandai 2. vieta, bet individuālajās sacensībās Mārcim Mitleram 1., man — 2. vieta. Citi pat smēja, ka mēs ar šautriņu dēli naktī ejam gulēt… Šautriņas metām visa komanda, izņemot Edmundu Kēnigsvaldu: Krista Sustriņa, Mārcis un Māris, Elvis, Aldis, Gundars Krūziņš, Gints Jānbergs, Gunārs Kulpa, Ēriks Blumbergs, Dzintra Jānberga un es. Galda tenisā mēs ar Gundaru un Gintu bijām sestie. Arī novusisti centās, cik varēja. Kopvērtējumā — 3. vieta, kauss un diplomi. Bijām ļoti priecīgi. Startējām tik labi, cik vien iespējams. Izjutām lielu kopību ar kolčiņiem».

Piedalījās arī Kolkas pagasta komanda. 2. III zolīti spēlēja Mārtiņš Kuzmins, Vitālijs Borovikovs un Māris Lorencs. 9. III startēja Jānis Langzāms, Agnis Štalts, Ilmārs Gleglu, Dainis Zvirbulis, Vineta Jansone, Aivis Kalniņš, Dace un Aldis Tindenovski. Komandas kopvērtējums gan vēl nav zināms. Vislabāk komandai veicās šautriņu mešanā — 3. vieta.

Sagatavoja Diāna Siliņa

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.03.19.dundaga_tresa_labaka.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki