Drosmīgu ideju atbalsta programma

Pilnā sparā rit biznesa ideju konkurss «Drosmīgu ideju atbalsta programma», un no 15. IV līdz 19. IV Kurzemes pilsētās durvis vērs radošās NEdarbnīcas. Aicinām biznesa ideju autorus un cilvēkus, kas domā par savu biznesu, bet nejūtas pietiekami droši, apmeklēt pasākumus «Mani iekšējie resursi jaunām iespējām biznesā» Ventspilī, Talsos, Liepājā, Kuldīgā un Saldū.

Vai varu gūt sekmes uzņēmējdarbībā? Kādu «starta kapitālu» savai biznesa idejai varu piesaistīt jau šodien? Kā varu uzturēt savas idejas konkurētspēju? Atbildes uz šiem jautājumiem iespējamie biznesa ideju autori noskaidros pasākumā.

Pasaulē vadošie ekonomisti norāda, ka pašlaik notiek pāreja no zināšanu ekonomikas uz radošo ekonomiku, arī uzņēmējdarbību, kuras pamatā ir radošums kā konkurētspējas faktors. Ir laiks jaunām pieejām, kas vērstas uz praktisko radošumu, balstoties uz 21. gs. indivīda vajadzībām.

Pasākumi veidoti kā praktiskās nodarbības, kurās paredzēts atraktīvi motivēt, radoši domāt un strādāt komandās. NEdarbnīcas mērķis ir rosināt iespējamos «Drosmīgu ideju atbalsta programmas» dalībniekus izvērtēt savus iekšējos resursus un lietot praktiskas radošās domāšanas metodes konkurētspējīgu biznesa ideju izstrādei un pilnveidošanai.

Pēc NEdarbnīcas apmeklējuma dalībnieki spēs patstāvīgi:

  • izzināt savus iekšējos nemateriālos resursus un lietot tos profesionālai izaugsmei;
  • izstrādāt radošus risinājumus biznesa ideju konkurētspējas stiprināšanai;
  • spert pirmos soļus idejas formulēšanai un komandas izveidei;
  • izprast radošo industriju lomu un pielietot to potenciālu idejas stiprināšanai.

Radošās NEdarbnīcas jeb praktiskās nodarbības «Mani iekšējie resursi jaunām iespējām biznesā» notiks lielākajās Kurzemes pilsētās, to skaitā:

Dalība pasākumos ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots. Piesakieties pasākumam, kas ir tuvāk jūsu dzīves vietai, neaizmirstot norādīt, kurā pilsētā apmeklēsiet radošo NEdarbnīcu, zvanot pa tālruni 29587029 vai sūtot e-pastu: natalija.nudga@vatp.lv.

Sīkākas ziņas par konkursu un pieteikuma veidlapa ir pieejamas konkursa organizatoru interneta lapās: http://www.vatp.lv, http://www.kbi.lv, http://www.seb.lv, kā arī konkursa interneta lapā: http://www.draugiem.lv/diap./

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.04.10.nedarbnicas.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki