Aktieru koncertuzvedums Kolkā

20. IV plkst. 18.00 Kolkas tautas namā Zigurda Neimaņa un Bruno Libauera koncertuzvedums «Nopietni par nenopietno, nenopietni par nopietno». Biļetes cena Ls 2.

«Smejoties paši par sevi, mēs liekam pasmieties arī skatītājiem», teic aktieris Zigurds Neimanis. Z. Neimanis stāsta, ka latviešiem ar humora izjūtu nemaz neesot tik slikti, vienīgais šķērslis, kas to bremzē, ir sadzīves apstākļi. «Ja cilvēks ir nomāktā garastāvoklī, tad uz humoru nepavilksies. Patlaban ekonomiskā situācija patlaban uz atklātu smaidu neaicina. Lai cilvēks brīvi par kaut ko varētu pasmieties, viņam jābūt labā garastāvoklī. Bet, lai būtu labā garastāvoklī, ir jābūt apmierinātam ar dzīvi», uzskata aktieris un atzīst, ka publiku ir daudz vieglāk saraudināt nekā sasmīdināt. Koncertuzvedumā līdz ar Z. Neimani piedalās aktieris B. Libauers, kurš — nu jau likvidētajā Operetes teātrī — vēl nesenā pagātnē iekaroja skatītāju atzinību ar vairākām komiskām lomām.

Uzstāšanās laikā vīri joko par dažādām tēmām. Viena no tām — kā Latvijā filmē TV seriālus. «Katra sevis cienoša televīzijas programma rāda vienu vai vairākus pašmāju seriālus, bet atainotie notikumi bieži vien ir tik dīvaini samudžināti un sadomāti, ka pārkāpj ticamības robežu. Mums ir sava ironiska vīzija par to, kā top šādi seriāli. Autors atnes scenāriju, kur viss noris loģiski un skaisti, bet darba procesā redaktors viņu pārliecina, ka tas nevienu neinteresēs. Vajag vairāk šausmu, līķu, atmiņas zudumu un citu klizmu. Beigās rodas kaut kas tāds, kas normālam cilvēkam nemaz nav skatāms, bet it kā esot skatītāju pieprasījums», skaidro Z. Neimanis. Vakaru papildina arī satīriska humora deva par Latvijas deputātiem, «kā viņi aiz «neko darīt» domā, ko vēl varētu padarīt tautas labā, nepiemirstot pašu galveno — savas intereses. Līdz ar to vakara gaitā skatītājiem būs dota iespēja noklausīties svaigus, nekur vēl nedzirdētus skečus, dialogus, muzikālus numurus un noķert kādu riekšavu aforismu, kā arī piedalīties kādā intriģējošā atrakcijā «Vai vēlies saņem balvu?».

Nākot uz šo divu aktieru koncertprogrammu, līdzi jāņem pavisam nedaudz — veselīga attieksme pret visu to, ko ik dienas redzam sev apkārt. «Mūsu mērķis ir viens — lai jūs noticat, ka šī dzīve, kas mums dota tikai vienu reizi, ir dzīvošanas vērta!»

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.04.12.aktieru_koncertuzvedums_kolka.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki