Draudzības sacensības šahā

17. IV pilī divos turnīros sacentās jaunie Dundagas un Kuldīgas šahisti.

Iesācēju grupā spēkiem mērojās 12 kuldīdznieki un 6 dundadznieki, pēc Šveices sistēmas izspēlējot 7 partijas katrs. Teicams panākums mūsu vidusskolas 1. klases audzēknim Emīlam Ķiršakmenim — 5,5 punkti, otrā vieta un ar uzviju izpildīta IV sporta klases norma. Par punktu mazāk un 4. vieta Aivaram Teberniekam, un arī Aivars kļuva par IV sporta klases šahistu. Puspunkts mazāk un dalīta 6. vieta Madaram Mauriņam. Madaram pietrūka puspunkta līdz kārotajai normai. Pārējo dundadznieku iespētais: Markam Aukmanim un Aleksandram Korem pa 3 punktiem, 2,5 punkti Tīnai Aukmanei.

Septiņi IV klases sportisti sacentās apļa turnīrā. Te mūsējiem klājās grūtāk, tomēr Dāvis Alkšbirze ar 3 punktiem ieguva 4. vietu. Aleksis Fesenko ar 1 punktu palika sestais.

Īpašs prieks par vairākiem mūsu jaunajiem šahistiem. Lai gan divas svarīgas sacensības slimības dēļ šajā mācību gadā izlaidis E. Ķiršakmens, šajā reizē izpaudās gan zēna spējas, gan cītīgais darbs. Turklāt Emīls bija visjaunākais, parēji šie grupas dalībnieki bija vecāki — no 2., 3. un 4. klases. Nopietna pieeja deva pelnītu rezultātu arī Aivaram. Savukārt par Madaru var teikt: ja nu kāds no mūsu jaunajiem pie galdiņa strādā, tad tas ir viņš. Patīkami pārsteidza arī Aleksandrs.

Lai saglabājas centība un pirmie sasniegumi mudina turpināt šahista ceļu!

Alnis Auziņš

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.04.18.draudzibas_sacensibas_saha.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki