Tikšanās ar deputātu kandidātiem

Mēs, novadnieki, varam strādāt kopā — kopsolī mūsu novadam!

Tik dzīvespriecīgs virsraksts izveidojas, savienojot vienā teikumā visu piecu vēlētāju apvienību priekšvēlēšanu programmu nosaukumus. Novada ļaudis, iespējamie vēlētāji, čakli apmeklējiet deputātu kandidātu rīkotās tikšanās ar iedzīvotājiem!

Deputāta kandidāts Ansis Roderts (vēlētāju apvienība «Mēs varam») aicina uz iedzīvotāju tikšanos ar pašvaldību vēlēšanām Dundagas novadā iesniegto deputātu kandidātu sarakstu pārstāvjiem:

  • 15. V plkst. 17.30 Dundagas pilī,
  • 17. V plkst. 18.00 Mazirbes internātpamatskolā,
  • 22. V plkst. 15.30 Dundagas vidusskolā («Lielajā skolā»),
  • 23. V plkst. 18.00 Kolkas tautas namā,
  • 26. V plkst. 11.00 Vīdales skolā,
  • 26. V plkst. 15.00 Kaļķu «Vārpniekos».

Apkopoja Alnis Auziņš

Discussion

, d.m.Y H:i

Man patika televīzijas raidījumā Guntas Abajas godīgā atzīšanās, ka būtiskākais, kas nav bijis labi viņas laikā ir diskusiju prasmes trūkums. Tas izpaudies pie attīstības plāna veidošanas un vispār pie domes darba kā tāda. Ar vien vairāk secinu, ka prasme diskutēt ir politiskās kapacitātes mēraukla. Vairāk vai mazāk visi saraksti ir solījuši diskutēt un kopīgi apspriest novadam svarīgus jautājumus. Bet reālā prasme vadīt vai piedalīties diskusijā ir tā, kas parāda vai solījumi nav tukši un vai domes darbā spēs konstruktīvi iekļauties. Jo novada situācija un attiecības ir jūtīgākas, jo vairāk ir nepieciešamas saskarsmes prasmes. Iepriekšējās priekšsēdētāju un izpilddirektoru maiņas un haotiskais domes darbs galvenokārt bija dēļ konstruktīvas diskusijas trūkuma. Manuprāt, būtu pārāk sāpīgi, ja mēs vēlreiz uzkāptu uz tā paša grābekļa. Tāpēc aicinu vēlreiz uz diskusiju visus politiskos sarakstus un iedzīvotājus izvērtēt atbildīgi.

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.05.07.tiksanas_ar_deputatu_kandidatiem.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki