Slīteres Ceļotāju dienas noslēgušās!

1. un 2. VI Ceļotāju dienas aizritējušas, taču parka 90. jubilejas gads turpinās, tātad arī ceļošana. Nedaudz atskatāmies uz jūnija pirmajām divām dienām.

Paldies visiem Slīteres ceļotāju dienu dalībniekiem, čaklajiem gidiem un darbnīcu vadītājiem! Abas dienas pagāja zinātkārā, rosīgā un reizē nesteidzīgā noskaņā, baudot silto laiku, skaisto dabu, no jūras nākušos gardumus un lībiešu kultūru. Slīteres nacionālo parku un Dundagas novadu 1. un 2. VI aktīvai atpūtai izvēlējās aptuveni 1500 mūsu draugu.

Vēl mazliet precizējošas statistikas. Septiņos dabas pārgājienos un putnu vērošanā piedalījās ap 80 interesentu, četros kultūrvēstures izziņas pārgājienos — ap 170, divos veloapļos — 35, laivošanā — 17, septiņās radošajās darbnīcās darbojās ap 100 dalībnieku. Šoreiz īpaša piekrišana bija Mazirbes «Stūrīšiem» un Lībiešu tautas namam. Kā ierasts daudz apmeklētāju bija Šlīteres bākā, Kolkas līvu centrā «Kūolka», Dundagas pilī un Pāces vilnas fabrikā.

Slīteres nacionālā parka jubilejas gads joprojām turpinās, un visi ceļotāji mīļi gaidīti mūspusē! Joprojām varat ielūkoties Ceļotāju dienu programmā interneta lapā: http://sliteresdiena.wordpress.com, lai apskatītu fotogrāfijas un izvēlētos kādu no pastāvīgajiem piedāvājumiem (bez zvaigznītes apzīmējuma), kas ir pieejami arī pārējā gadā. Izvēlieties, sazvanieties un brauciet ciemos!

Alanda Pūliņa un Andra Ratkeviča

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.06.04.sliteres_celotaju_dienas_noslegusas.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki