«Minhauzens 2013»

Jaunākas ziņas par «Minhauzenu» lasiet Latvijas Mednieku asociācijas lapā.

Minhauzens

Lai jau 15. reizi tiktos ar medniekiem no visas Latvijas, 2. VIII Dundagā plāno ierasties pasaulslavenais mednieks, karotājs un stāstnieks barons fon Minhauzens. Paredzams, ka šo pasākumu varētu kuplināt vairāk nekā 80 Latvijas mednieku grupējumi, tāli un tuvi viesi un interesenti.

Saskaņā ar tradīcijām nākamajā dienā mednieki un to komandas sacenšas dažādos veiklības, gudrības un prasmju elementos, dalās un apmainās ar informāciju par medību saimniecības aktualitātēm un sasniegumiem. Lai dalībniekiem un vietējiem interesentiem sniegtu atpūtas iespējas, paredzēta kultūras programma ar atrakcijām, dejām un koncertiem. Rīkotāji uzskata par pienākumu nodrošināt iespējami ērtus un interesantus apstākļus visiem aptuveni 3000 apmeklētājiem.

Visu aktivitāšu kvalitāte un apjoms ir atkarīgi no organizatoru prasmes, veiksmes un finansiālajām iespējām. Paredzams, ka minimālos izdevumus segs Medību saimniecības attīstības fonds, dalībnieki ar dalības maksām, atbalstītāji un organizatori ar praktisku ieguldījumu. Pasākums nav iespējams bez vietējās pārvaldes formāla un lietišķa atbalsta.

Novērtējot medniecības lomu Ziemeļkurzemes reģiona sabiedrībā un saimniecībā, aicinu visus, kas saskata sevī pozitīvu attieksmi un iespējas papildināt vai bagātināt pasākuma norisi, atsaukties un sniegt savus praktiskos piedāvājumus vai ieteikumus «Minhauzena svētku 2013» atbalstam.

Lai apliecinātu atsaucību šai ierosmei, lūdzu aizpildīt pielikumā esošo anketu un jebkurā veidā nodot to kādam no organizatoriem vai sūtīt uz norādīto e-pastu.

Garantējam, ka jūsu nesavtīgo atsaucību un ieguldījumu novērtēs ar saistošu pasākumu un publisku atzinību atbilstoši tās apjomam.

Organizatori

Kontakti informācijas apmaiņai

Karl Friedrich Hieronymus Freiherr von Münchhausen
tel.: 29183090,
latma@latma.lv
minhauzens@dundaga.lv

Lejuplādējamie dokumenti

Uzdot jautājumu Minhauzenam

<b>Vēstule baronam Minhauzenam</b>
zinas/2013.06.06.latvijas_medniekiem_un_labveliem.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki