Atkritumu apsaimniekošana

«Eco Baltia vide» aicina visus Dundagas novada iedzīvotājus laikus noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

27. III novada dome un SIA «Eco Baltia vide» iepirkuma konkursa rezultātā ir noslēgušas līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Talsu, Dundagas, Engures, Jaunpils, Kandavas, Mērsraga, Rojas un Tukuma novadā. SIA «Eco Baltia vide» ir pagarinājusi līguma slēgšanas termiņu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu un aicina visus Dundagas novada iedzīvotājus to noslēgt līdz 27. VI.

  • Dundagā, domes ēkā, 11. un 20. VI plkst. 10.00–17.00,
  • Kolkas pagasta pārvaldē, «Brigās», 12. un 19. VI plkst. 13.30–17.00,
  • Mazirbes bibliotēkā 10. un 14. VI plkst. 13.30–17.00.

Pašlaik saskaņā ar likumiem SIA «Eco Baltia vide» pienākums ir noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ar piejūras novadu iedzīvotājiem. Likums arī noteic, ka iedzīvotāju iepriekš noslēgtais līgums ar SIA «Kurzemes ainava» zaudē spēku triju mēnešu laikā no dienas, kad pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar SIA «Eco Baltia vide» par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu savā administratīvajā teritorijā. Tas nozīmē, ka iedzīvotāju līgums ar SIA «Kurzemes ainava» beidzas 26. VI.

Ar šo paziņojumu SIA «Eco Baltia vide» arī atsauc iepriekš izsūtīto informāciju par to, ka gadījumos, kad klients nebūs noslēdzis līgumu ar «Eco Baltia vide», sadzīves atkritumu izvešanas pakalpojumam piemēros tarifu, kāds ir paredzēts līgumā ar papildu vienošanos. Līdz ar to, ja klients nebūs noslēdzis līgumu ar atkritumu apsaimniekotāju līdz 27. VI, sadzīves atkritumu izvešanu no šī īpašuma pārtrauks, jo «Eco Baltia vide» vairs nebūs tiesiska pamata klientam bez līguma pakalpojumu sniegt.

SIA «Eco Baltia vide» aicina visus Dundagas novada iedzīvotājus doties noslēgt līgumu pašvaldībā kādā no norādītajiem laikiem vai arī ierasties kādā no klientu apkalpošanas centriem Rojā, Tukumā, Talsos vai Kandavā.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzam zvanīt pa tālruni 67799999 vai rakstīt info@vide.ecobaltia.lv.

Plašākai informācijai: Vija Vītola,
Korporatīvo komunikāciju direktore un valdes locekle

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.06.07.atkritumu_apsaimniekosana.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki