Atklāj Kurzemi kopā ar Peo Jonsonu!

Zviedrs Peo Jonsons ir «Atklāj Latviju no jauna!» pavasara vēstnesis no Kurzemes, kura video stāsta pieturas punkts ir Kolka un citas ievērojamas vietas Ziemeļkurzemē. Peo Jonsons Kurzemē iesaka doties uz Laumu dabas parku, kas ir lieliska vieta, lai pavadītu laiku kopā ar ģimeni un bērniem. Video stāstā iekļauta gan Slīteres bāka, Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejs un Dundagas pils, kā arī Kurzemes piekraste, kas, iespējams, ir labākā pludmale pasaulē, kā saka Peo Jonsons.

Peo Jonsons savulaik bieži viesojies Latvijā un Baltijas valstīs, strādājot tūrisma attīstības projektu ietvaros, iemīlējis Latviju un apmeties uz dzīvi Pūrciemā, Kurzemē.

Tūrisma attīstības valsts aģentūras rīkotā kampaņa «Atklāj Latviju no jauna!» uzsākta 2012.gada novembrī ar mērķi aicināt iedzīvotājus gada laikā vairāk apceļot un iepazīt Latviju, ceļot visos gadalaikos. Arī pavasara un vasaras posmā Latvijas atklāšana notiek kopā ar labās gribas vēstnešiem, kas video stāstos iepazīstina ar īpašām Latvijas vietām un aicina ceļotājus izbaudīt katram gadalaikam piemērotākās un aizraujošākās izklaides un atpūtas iespējas visos Latvijas reģionos un galvaspilsētā. Kampaņas vēstneši, kas ir Latvijā dzīvojoši ārzemnieki vai latvieši, kuri atgriezušies mājās pēc ilgākas prombūtnes, liks paraudzīties citām acīm uz jau zināmām Latvijas vietām un atklāt tās no jauna. Kampaņa ilgs līdz 2013. gada rudenim.

«Atklāj Latviju no jauna!» kampaņas aktualitātes pieejamas interneta lapā http://www.atklaj-latviju.lv.

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.07.04.iepazisti_kurzemi_kopa_ar_peo_jonsonu.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki