«Dundagas torņi»

Gadskārtējais novada atklātais šaha čempionāts no 5. līdz 7. VII pilī pulcēja 28 senās spēles cienītājus.

Šogad dalībnieku vidū bija šahisti no Dundagas, Kuldīgas, Rīgas, Daugavpils, Ogres, Pļaviņām, Talsiem un Sabiles, pavisam 23 pirmās sporta klases šahisti, 3 meistarkandidāti un 2 otrās sporta klases šahisti. Atklātajā turnīrā vislabāk veicās vienam no jaunākajiem sacensību dalībniekiem trīspadsmitgadīgajam Klāvam Stabulniekam, kas, nezaudējot nevienā cīņā, ar 6 punktiem no 7 iespējamiem kļuva par uzvarētāju. Otrajā vietā Uldis Melderis, trešajā Grigorijs Morozļi.

No dundadzniekiem vislabāk veicās šo rindiņu autoram, kas ar 4,5 punktiem ieguva 6. vietu. Nākamie dundadznieki — 8. vietā Elvis Bēķis ar 4 punktiem un 18. vietā Aldis Sīpols ar 4,5 punktiem.

Labākā no daiļā dzimuma šahistēm bija kuldīdzniece Ilze Burkevica, kas ar 3,5 punktiem ierindojās 12. vietā.

Ātrspēlē piedalījās 21 dalībnieks, un labāko trijnieks bija šāds: Verners Putka, Uldis Melderis un Klāvs Stabulnieks.

Labākie kopējā ieskaitē, dundadznieku ieskaitē un ātrspēlē saņēma kausu, medaļas un diplomus. Paldies pašvaldībai par atbalsu, tiesnešiem par raitu darbu un dalībniekiem par spēlētprieku! Bet jau nākamajā dienā pēc sacensību noslēguma pagājušā gada «Dundagas torņu» labākais desmitnieks devās trīs dienu ekskursijā uz Briseli, ko šahistiem kā balvu dāvināja sacensību labvēlis eiroparlamentārietis Kārlis Šadurska kungs.

Alnis Auziņš, Diānas Siliņas foto

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.07.09.dundagas_torni.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki