Nometne «Mierlinkizt 2013» Mazirbē

No 28.VII līdz 3.VIII Mazirbē notiks lībiešu bērnu, jauniešu un interesentu nometne «Mierlinkizt 2013».

Nometnē piedalīsies 40 bērni no 7 līdz 15 gadiem. Viņi apgūs lībiešu valodas pamatus pieredzējušu lībiešu valodas pedagogu Ērikas Krautmanes un Dagmāras Ziemeles vadībā. Papildināt valodas krājumu nometnes pedagogiem palīdzēs lībiešu valodas ābeces autore Zoja Sīle. Mūzikas nodarbības vadīs un meitenes audzinās Maija Kronberga, iepriekšējo nometņu dalībniece. Mākslas nodarbības pasniegs Ieva Vanaga un Astra Klāsena. Nometnes bērnus audzinās Mārtiņš Taulavičus un Maija Dāvidsone, kuri paši ir bijuši nometņu dalībnieki, kā arī Kārlis Zagorskis, kurš, tāpat kā Kristiāna Tīlika un Klāvs Smetana, ir ieinteresējušies par lībiešu valodu un kultūru un tieši tāpēc šogad pievienojas pedagogu pulkam. Par mediķi jau otro gadu strādās arī bijušais nometņu dalībnieks kolcinieks Andris Sproģis.

Nometnes programma solās būt plaša un interesanta, tas nekas, ka tai paredzētas tikai 5 dienas. Lai mums viss izdodas! Uz tikšanos Mazirbē!

Par nometnes norisi sirsnīgi pateicamies mūsu atbalstītājiem: Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, VAS «Latvijas dzelzceļš», a/s «Balticovo», a/s «Aldaris», veikalu tīklam «Top!» un «Benu aptiekai», kā arī Gaidim Bērziņam.

Ieva Zdanovska, nometnes vadītāja

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.07.11.nometne_mierlinkizt_2013_mazirbe.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki