Atceroties Baltijas ceļu

Vai jums ir saglabājusies mugursoma, trolejbusa biļete, pārnēsājamais radio, avīzes izgriezums, apģērbs vai rotaļlieta, ko turējāt rokās, stāvot Baltijas ceļā 1989. gadā?

Eiropas digitālā bibliotēka «Europeana» sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku aicina Latvijas iedzīvotājus pieminēt akcijas «Baltijas ceļš» gadadienu, izveidojot internetā Baltijas ceļa karti.

23. un 24. VIII no plkst. 12.00 līdz 20.00 Esplanādē, «Rīga 2014» atklātajā telpā, ikviens interesents varēs ciparot savu līdzpaņemto Baltijas ceļa piemiņas lietu un iekļaut to digitālajā arhīvā publicēšanai www.europeana1989.eu. Piemiņas lieta var būt jebkas, kas konkrētajam cilvēkam saistās ar Baltijas ceļa akciju — fotogrāfija, dokuments, piespraude, apģērba gabals, tramvaja biļete u.c.

Līdzi atnestos materiālu uz vietas nofotografēs un ievietos Baltijas ceļa digitālajā kartē, vietā, kurā cilvēks stāvējis Baltijas ceļa laikā. Visus līdzi paņemtos materiālus uzreiz atdos atpakaļ īpašniekam. Atzīmēt sevi Baltijas ceļa digitālajā kartē, pievienojot foto, iespējams arī katram pašam, ielogojoties vietnē www.europeana1989.eu.

Jānis Matīss Josts

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.08.14.atceroties_baltijas_celu.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki