Sporta dienā

10. VIII divpadsmitā Dundagas sporta diena pie «Mazās skolas» pulcēja piecas komandas un tās atbalstītājus.

Sporta dienas uzvarētāju komanda «Krūziņi»

Programma šoreiz bija plašāka un neparastāka. Novada domes priekšsēdētājs Gunārs Laicāns atklāja jauno daudzfunkcionālo sporta laukumu un pastāstīja, ka tieši tāds pats laukums tapis arī Kolkā. Vēl tikai vajag pievienot volejbola tīklu, malās savest melnzemi un iesēt zālīti, tad sporta laukums abās novada vietās būs pabeigts. G. Laicāns pateicās novada sporta dzīves organizētājai Aigai Ūdrei, kas bija uzrakstījusi projektu, lai šāds laukums Dundagā taptu. Sporta laukumus rekonstruēja SIA «AMC būve».

Sporta spēles varētu sākties… Taču Sandra Kokoreviča, kas pildīja galvenā tiesneša pienākumus, aicināja sporta svētkus atklāt ar soda metieniem basketbola grozā, un tas bija jādara novada vadītājam un sporta dzīves rīkotājai. Aiga Ūdre, rādot nerūsējošu meistarību, trāpīja ar pirmo reizi. Gunāram Laicānam tik labi neveicās, un tāpēc viņam ļāva soli pa solim tuvoties grozam, līdz beidzot bumba sasniedza mērķi.

Vēl pirms sacensībām savus trikus rādīja Dundagas ielu vingrotāji, izpelnoties publikas sajūsmu. Prieks, ka viņu aicinājumam pievienoties ir bijusi atsaucība. Tagad ar sportiskajiem puišiem kopā ir arī citi zēni un arī dažas meitenes. Gados cienījamākais starp ielu vingrotājiem ir Edmunds Kēnigsvalds, bet visjaunākā — desmitgadīgā Alise Dozberga. Abiem ir kāds kopīgs numurs, ko viņi gan parādīja tikai pēc publiskās uzstāšanās.

Sacensības «Sportiskākā Dundagas novada komanda 2013» šogad pulcēja piecus sāncenšus. Līdztekus mūsu pusē ļoti ierastiem sporta veidiem, kā vīru un sievu volejbolam, tautasbumbai, makšķerēšanai, futbolam, arī tāllēkšanai no vietas, bosu cīņām un veiklības stafetei, dalībnieki pārbaudīja savu varēšanu arī spēka kontrolē un kārtoja traktorista eksāmenu. Spēka kontrolē piedalījās pa diviem dalībniekiem no karas komandas, ar ūdeni piepildītu balonu cenšoties aizsviest pēc iespējas tālāk. Savukārt traktorista eksāmens bija jākārto četratā — jāstumj traktora šasija.

Sacensību sekretāram Arvim Heniņam visus rezultātus rūpīgi apkopjot, dalībnieki ierindojās šādā secībā: 1. vietā «Krūziņi», 2. vietā «Pašvaldība» (abām vienībām pa 13 punktiem), 3. vietā «13. bloks» — 15 punkti, 4. vietā piensaimnieku lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība «Dundaga» ar 16 punktiem, bet piektie palika «ICO Draugi» ar 24 punktiem. Tātad pirmais četrinieks bijis spēkos ļoti līdzīgs un, sporta valodā runājot, visu izšķīris fotofinišs!

Diāna Siliņa

Madaras Enzeles foto

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.08.14.sporta_diena.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki