Esam pamanīti un novērtēti Taivānā!

Jauno mācību gadu Dundagas Mākslas un mūzikas skola uzsāk ar prieku par starptautiskajiem panākumiem! 44. Pasaules Bērnu mākslas izstādē, kas no 30. VIII līdz 15. IX norisinās Nacionālajā Taivānas mākslas izglītības centrā Taipejā, zelta medaļu ieguvusi Annija Alise Rozefelde par darbu «Es ar māmiņu» un atzinību — Anda Šmēdiņa par darbu «Mana pasaka»! Apsveicam meitenes un skolotāju Daci Čoderu!

Izstādes mērķis ir ar bērnu radošo darbību veicināt savstarpējo sapratni un draudzību starp jauno paaudzi visā pasaulē. Izstādē konkursā ir izstādīti 6 līdz 15 gadus vecu bērnu radošie darbi no 49 pasaules valstīm. Darbus vērtēja kompetenta 30 cilvēku žūrija, kuru pārstāvēja Ķīnas Republikas Taivānā mākslinieki, pedagogi, mākslas izglītības pārstāvji un psihologi.

Pavasarī 9 mazo mākslinieku darbi no Dundagas Mākslas un mūzikas skolas Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas aizceļoja uz tālo zemi. Tagad ar gandarījumu varam teikt: esam pamanīti un novērtēti pasaulē! Liels prieks par Anniju, Andu un skolotāju Daci!

Annijas darbs iekļauts izstādes katalogā ar žūrijas pievienotu anotāciju: «Izjusts mātes un meitas gleznojums. To sejās pārliecinoši atspoguļojas mātes mīlestība un maigums, kā arī meitas laime un prieks. Gleznojuma harmoniskais kolorīts atklāj mātes un meitas ciešo saikni».

Linda Celma, DMMS direktora vietniece

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.09.13.esam_pamaniti_un_noverteti_taivana.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki