Videoreklāmu konkurss «Jaunieši var!»

Izglītības un zinātnes ministrija aicina jauniešu piedalīties videoreklāmu konkursā un parādīt ko «Jaunieši var!» darīt brīvajā laikā.

Izglītības un zinātnes ministrija aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem radīt īsu video, animācijas vai cita formāta reklāmas klipiņu, kura uzdevums ir ieinteresēt jauniešus aktīvi un lietderīgi pavadīt brīvo laiku. Konkursā var piedalīties individuāli vai 2 līdz 4 cilvēku komanda. Katrs dalībnieks vai komanda var iesniegt neierobežotu skaitu darbu.

Ar a/s «Tallink Latvija» atbalstu visu piecu kategoriju uzvarētāji dosies jūras ceļojumā uz Stokholmu, savukārt Izglītības un zinātnes ministrija katras kategorijas uzvarētājam vai uzvarētāju komandai piešķirs 100 latu dāvanu karti tēriņiem uz prāmja.

Konkursa darbi (pieteikuma anketa un video materiāls) ir jāiesniedz līdz 2013. gada 28. oktobrim, plkst. 15.00.

Konkursa darbi jāiesniedz vienā no piecām kategorijām:

  • jauniešu uzņēmējdarbība vai prakses iespējas;
  • sporta aktivitātes;
  • interešu izglītības (piemēram pulciņi) vai neformālās izglītības (piemēram, apmācības, semināri) aktivitātes;
  • brīvprātīgo darbs;
  • dalība jaunatnes organizācijās, skolas vai augstskolas pašpārvaldē vai līdzdalība pašvaldības vai valsts lēmumu pieņemšanā.

Konkursa darbus vērtēs konkursa komisija, kurā ir Izglītības un zinātnes ministrijas, Jaunatnes starptautisko programmas aģentūras, jaunatnes organizāciju, informatīvās kampaņas īstenotāju SIA «Comperio» pārstāvji un reklāmas speciālisti.

Konkursa noteikumi un pieteikuma anketa atrodami tīmekļa vietnēs: www.jaunatneslietas.lv un www.draugiem.lv/jaunatneslietas.

Aiga Ūdre

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.10.03.videokonkurss_jauniesiem.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki