Pašvaldība pateicas

16. XI plkst. 19.00 Kolkā Latvijas Republikas proklamēšanas 95. gadadienas pasākumā ar novada domes pateicības rakstiem sveiks:

  • SIA «Līcis 93», kas saņēmusi inovācijas balvu no 11. līdz 15. II Maskavā notikušajā 20. starptautiskajā izstādē «Prodexpo 2013» par šprotēm metāla kārbās ar polimēra vāciņu un zelta medaļu Starptautiskajā pārtikas produktu izstādē «World Food» (Maskavā no 16. līdz 19. IX) par produktu šprotes eļļā ar polimēra vāciņu.
  • Latvijas lauku ceļotāja iedibināto pagodinājuma zīmi tūrismā «Latviskais mantojums» saņēmušo mūsu novada «Ūšu» māju saimnieci Dženetu Marinsku.

17. XI plkst. 18.00 Dundagā Latvijas Republikas proklamēšanas 95. gadadienas pasākumā ar novada domes pateicības rakstiem sveiks:

  • PLPKS «Dundaga», kas saņēmusi Latvijas Zemkopības ministrijas atzinības rakstu «Par piena pārstrādes nozares veiksmīgu attīstību» Latvijas novadu siera dienā Valmierā.
  • Dundagas Mākslas un mūzikas skolas audzēkni Anniju Rozefeldi, kas 44. pasaules bērnu mākslas izstādē, kas norisinājās nacionālajā Taivānas mākslas izglītības centrā Taipejā, zelta medaļu ieguvusi par darbu «Es ar māmiņu» (skolotāja Dace Čodera), un turpat par darbu «Mana pasaka» atzinību ieguvušo Andu Šmēdiņu.

Smaida Šnikvalde

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.11.13.pasvaldiba_pateicas.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki