Koncerts Rojā

23. XII plkst. 18.00 Rojas kultūras centrā skanēs koncerts «Pie tavas sirds».

Klausītājus vienlaikus gaida skaista mūzika un īstas, patiesas jūtas — bez ārišķības un izlikšanās, jo koncertprogrammā apvienojušies brīnišķīgi mūziķi: Latvijas Nacionālās operas spožā soliste Evita Zālīte, grupas «Pērkons» līdere, tautas Atmodas simbols Ieva Akuratere un stilistikā neierobežotais liriskais tenors Ingus Pētersons. Par instrumentālo pavadījumu gādās atraktīvā folkmūziķe un ģitāriste Ilze Grunte, kā arī virtuozais pianists Madars Kalniņš.

«Pie klausītājiem nāksim ar atvērtu sirdi — kā bērni», atklāj Evita Zālīte. «Laikā, kad visi savos darbos esam izsmelti un noskrējušies, apstāšanās un miers ir labākā dāvana. Tieši tāds arī būs šis koncerts, kas mudinās apstāties un paklusēt, dāvājot sev Ziemassvētku mieru un gatavību piedzīvot brīnumu», uzsver Ieva Akuratere.

Visi mākslinieki ir vienisprātis: koncertprogrammā skanēs tas, ko klausītājs Ziemassvētku laikā ilgojas dzirdēt visvairāk. Pirmkārt, tās būs tradicionālās Ziemassvētku dziesmas, mūzikas klasiķu darbi, kā arī Ievas Akurateres un Jāņa Lūsēna oriģinālmūzika, turklāt silti sapņainas džeza noskaņas programmai piešķirs Madara Kalniņa aranžējumi.

Ieejas maksa — Ls 5. Biļetes uz koncertiem jau nopērkamas www.bilesuparadize un Rojas kultūras centrā. Rezervēt varat, zvanot uz Rojas kultūras centru pa tālruni 63232282, pieņemam arī kolektīvu pieteikumus.

Uz tikšanos!

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.11.29.koncerts_roja.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki