Skolēnu zīmējumi kalendārā

Kalendāra vāks – Elīzes Ozoliņas zīmējums «Slīteres karalis»

Ir noslēdzies skolēnu zīmējumu konkurss «Sargāsim Latvijas floru un faunu». Konkursu jau ceturto gadu rīko SIA «Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība «Piejūra»», lai veicinātu izglītību par vides aizsardzību, aicinātu bērnus un jauniešus rūpēties par dabas resursu saglabāšanu, kā arī radītu interesi par atkritumu lietderīgu apsaimniekošanu un šķirošanu.

Atsaucība ar katru gadu pieaug, un šogad konkursā piedalījās 210 dalībnieku no 31 Piejūras reģiona izglītības iestādes. Pērn nācās vērtēt 97 zīmējumus, bet šoreiz to skaits pārsniedza 210. Dundagas novadu pārstāvēja 32 dalībnieki no visām 4 novada skolām. Vērtēšanas komisijai ļoti grūti nācās izvērtēt iesniegtos darbus, jo nonākt kalendārā bija pelnījuši visi zīmējumi. Jāatzīst, ka zīmējumu kvalitāte ir augusi, un tāpēc uzņēmuma vadība ir izlēmusi papildināt kalendāru ar papildlapām, lai spētu ievietot vairāk zīmējumu.

2014. gada kalendārā septembrī ievietoti Dundagas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu Kristīnes Embergas un Justīnes Bogdanovičas zīmējumi. Savukārt kalendāra vākus rotās Dundagas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu Elīzes Ozoliņas zīmējums «Slīteres karalis» un Elēnas Ozoliņas zīmējums «Slīteres pļava ziedos». Kalendāra papildu atvērumos ietverti dundadznieku Kristīnes Embergas, Ineses Kuzminas, Emīlijas Jaunbirzes un Māras Apines darbi.

Diemžēl kalendārā nevarējām ievietot visu izglītības iestāžu skolēnu iesniegtos zīmējumus, bet kalendārus balvā saņems visi skolēni, kas piedalījušies konkursā. AAS «Piejūra» pateicas pedagogiem un skolēniem par piedalīšanos zīmējumu konkursā.

Inga Priede,
SIA «AAS «Piejūra»» sabiedrisko attiecību speciāliste

Raksts īsināts. Pilnu preses paziņojumu lasiet «AAS «Piejūra» vietnē.

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.11.29.skolenu_zimejumi_kalendara.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki