Mainīti Kolkas – Talsu – Rīgas autobusi

Sākot 1. X izmaiņas autobusos uz Rīgu.

Mainīti laiki maršrutam Rīga – Talsi – Dundaga – Kolka.

Maršruta laiki Rīgas autoostas interneta vietnē

15:30RĪGAS AO9:55
15:55Lielupe9:30
16:03Dubulti9:22
16:07Pumpuri9:18
16:13Vaivaru rehabilitācijas centrs9.12
16:19Kauguru tirdzniecības centrs9:06
16:23Jaunķemeri9:02
16:26Bigauņciems8:59
16:29Lapmežciems8:56
16:33Ragaciems8:52
16:34Kalniņi8:51
16:41Klapkalnciems8:44
16:45Apšuciems8:40
16:50Plieņciems8:35
16:54Ķesterciema pagrieziens8:31
16:59Bērzi8:26
17:03Kalnupe8:22
17:10Zentenes pagrieziens8:16
17:18Dursupe8:08
17:27Lauciene7:59
17:30Odre7:56
17:40TALSU AO7:45
17:50TALSU AO7:30
17:55Valdgale7:25
18:00Indiņi7:19
18:04Pūņas7:14
18:08Cīruļi7:09
18:12Dreimaņi7:05
18:17Valpene7:00
18:21Dinsberga muzejs6:56
DUNDAGA6:50
18:28DUNDAGA6:45
18:34Āži6:40
18:39Vecvagari6:35
18:43Vīdale6:31
18:52Ezeri6:22
18:58Melnsils6:16
19:04Uši6:10
19:10KOLKA6:05

Mainīts arī autobuss Rīga – Talsi – Vandzene – Kolka.

Maršruta laiki Rīgas autoostas interneta vietnē

14:50RĪGAS AO11:00
15:15Lielupe10:35
15:23Dubulti10:27
15:27Pumpuri10:23
15:33Vaivaru rehabilitācijas centrs10:17
15:39Kauguru tirdzniecības centrs10:11
15:43Jaunķemeri10:07
15:46Bigauņciems10:04
15:49Lapmežciems10:01
15:53Ragaciems9:57
15:54Kalniņi9:56
16:01Klapkalnciems9:49
16:05Apšuciems9:45
16:10Plieņciems9:40
16:14Ķesterciema pagrieziens9:36
16:19Bērzi9:31
16:23Kalnupe9:27
16:30Zentenes pagrieziens9:21
16:38Dursupe9:13
16:47Lauciene9:04
16:50Odre9:01
17:00TALSU AO8:50
17:15TALSU AO8:40
17:22Laidzes tautas nams8:30
17:26Laidzes tehnikums8:25
17:31Lādzere8:18
17:35Vandzene8:13
17:39Vandzenes skola8:09
17:44Upītes8:03
17:53Uguņi7:52
17:57Upesgrīva7:48
18:02Valgalciems7:43
18:06Dambīši7:39
18:09Kaltene7:36
18:14Rojnieki7:31
18:20ROJA7:25
18:27Žocene7:18
18:32Ģipka7:13
18:34Pūrciems7:11
18:43Melnsils7:02
18:49Uši6:56
18:55KOLKA6:50
You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2012.09.27.autobuss_riga_-_dundaga_-_kolka.txt · Labota: d.m.Y H:i , labojis aivars
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki