Seminārs dabas izglītībā

12. XII plkst. 13.00 Dabas aizsardzības pārvalde uzaicina uz semināru par jaunumiem dabas izglītības un tūrisma jomā Slīteres nacionālajā parkā. Semināra pirmā daļa notiks Slīterē, otrā — Mazirbes skolā. Būs transports no Dundagas un Kolkas.

Šis gads Slīteres nacionālajā parkā ir bijis rosīgs, un mums ir jaunumi, ar kuriem vēlamies iepazīstināt novada izglītības darbiniekus, tūrisma uzņēmējus un citus interesentus.

Pirmkārt, Šlīteres bākas namiņā izveidots unikāls objekts — ozola makets dabiskā lielumā. Tas ir ne tikai pārsteidzoši skaists, bet arī «gudrs». Tā uzdevums ir palīdzēt izprast vecu, dobumainu koku lielo lomu dabas daudzveidībā, jo šādu koku var salīdzināt ar daudzdzīvokļu māju — tajā ir neskaitāmas nišas dažādu augu un dzīvnieku dzīvei. Apskatīsim to un apspriedīsim, kā šo vietu izmantot dabas izglītībai un parka viesiem.

Otrkārt, tapusi jauna īsfilma par Slīteres nacionālo parku, kuras pirmie skatītāji būsit jūs. Filmas pirmizrādē būs klāt arī tās veidotājs Kaspars Goba.

Lūdzu pieteikties uz semināru, zvanot pa telefonu 28385025 vai rakstot uz e-pastu andra.ratkevica@daba.gov.lv līdz 9. XII.

Andra Ratkeviča,
Dabas aizsardzības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.12.05.seminars_dabas_izglitiba.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki