Mainīti Kolkas – Talsu – Rīgas autobusi

Ar 2013. gada 7. janvāri mainīti Kolkas — Talsu — Rīgas autobusu laiki

Rīga – Talsi - Dundaga – Kolka

No Rīgas Uz Rīgu
15.30Rīgas autoosta10.00
15.55Lielupe9.35
16.03Dubulti9.27
16.07Pumpuri9.23
16.13Vaivaru rehabilitācijas centrs9.17
16.19Kauguru tirdzniecības centrs9.11
16.23Jaunķemeri9.07
16.26Bigauņciems9.04
16.29Lapmežciems9.00
16.33Ragaciems8.55
16.34Kalniņi8.53
16.41Klapkalnciems8.47
16.45Apšuciems8.43
16.50Plieņciems8.39
16.54Ķesterciema pagrieziens8.36
16.59Bērzi8.31
17.03Kalnupe8.27
17.10Zentenes pagrieziens8.21
17.19Dursupe8.13
17.29Lauciene8.02
17.33Odre7.58
17.45 Talsu autoosta 7.45
18.00 Talsu autoosta 7.30
18.06Valdgale7.23
18.11Indiņi7.17
18.16Pūņas7.12
18.20Cīruļi7.06
18.24Dreimaņi7.01
18.29Valpene6.56
18.34Dinsberga muzejs6.52
Dundaga6.45
18.43Dundaga6.40
18.49Āži6.34
18.54Vecvagari6.29
18.58Vīdale6.25
19.10Ezeri6.13
19.18Melnsils6.06
19.24Uši6.00
19.30Kolka5.55
Uz Kolku No Kolkas

Rīga – Talsi – Vandzene – Kolka

No Rīgas Uz Rīgu
14.50Rīgas autoosta 11.20
15.15Lielupe10.55
15.23Dubulti10.47
15.27Pumpuri10.43
15.33Vaivaru rehabilitācijas centrs10.37
15.39Kauguru tirdzniecības centrs10.31
15.43Jaunķemeri10.27
15.46Bigauņciems10.24
15.49Lapmežciems10.20
15.53Ragaciems10.15
15.54Kalniņi10.13
16.01Klapkalnciems10.07
16.05Apšuciems10.03
16.10Plieņciems9.59
16.14Ķesterciema pagrieziens9.56
16.19Bērzi9.51
16.23Kalnupe9.47
16.30Zentenes pagrieziens9.41
16.39Dursupe9.33
16.49Lauciene9.22
16.53Odre9.18
17.05Talsu autoosta9.05
17.30 Talsu autoosta 8.40
17.40Laidzes tautas nams8.30
17.44Laidzes tehnikums8.25
17.51Lādzere8.18
17.56Vandzene8.13
18.00Vandzenes skola8.09
18.06Upītes8.03
18.17Uguņi7.52
18.21Upesgrīva7.48
18.27Valgalciems7.43
18.31Dambīši7.39
18.34Kaltene7.36
18.39Rojnieki7.31
18.45Roja7.25
18.52Žocene7.18
18.57Ģipka7.13
18.59Pūrciems7.11
19.08Melnsils7.02
19.14Uši6.56
19.20Kolka6.50
Uz Kolku No Kolkas
You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.01.04.mainiti_kolkas_talsu_rigas_autobusi.txt · Labota: d.m.Y H:i , labojis aivars
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki