Aicina Slīteres Ceļotāju dienas!

Ceļotāju dienu programmu skatīt sliteresdiena.wordpress.com

1. un 2. VI ar saistošu un daudzveidīgu programmu aicina Slīteres Ceļotāju dienas. Šogad — jau trešās pēc kārtas.

Piedāvājumā ir 15 dažādi dabas un kultūrvēstures izziņas kājnieku maršruti (3 no tiem pieejami abās dienās), 2 veidu veloapļi ar alternatīvām, 2 veidu laivošanas (abās dienās), 1 izbrauciens ar visurgājēju auto (abās dienās). Būs pieejamas 7 dažādas radošās darbnīcas, sākot ar zvēru fotografēšanas ABC un beidzot ar loku šaušanas apmācību.

Abi veloapļi 1. VI reizē būs arī nedēļas nogales pasākumi Kurzemes velorallijā — projektā «Central Baltic Cycling» — «A ciskadrill pa Dundags bōgan», piedāvājot iepazīt divus veloapļus — vienu ap Dundagu, otru Kolkas pusē. Vairāk ziņu un reģistrācija www.kurzeme.lv.

Abās dienās pieredzē dalīsies pavisam 18 vietējie gidi un 5 viesu gidi.

Gardēžu izvēlei — 6 piedāvājumi ar kūpinātām un cita veida zivīm (abās dienās), kā arī 5 citu veidu našķu nogaršošana. Darbosies 2 veidu pirtis (abās dienās), arī SPA (abās dienās) un veselības komplekss. Būs atvērti 8 kultūrvēsturiski objekti, no tiem 7 abās dienās. 23 no piedāvājumiem ir atbilstoši vai pat īpaši plānoti ģimenēm ar bērniem, 9 no tiem būs pieejami abās dienās.

Laikietilpīgie maršruti ir pavisam astoņi: 4 pārgājieni ekspedīcijas: «Pa seniem meža un purvu ceļiem», «Slīteres iedvesmojošā mežu pasaule», «Slīteres Divupe» un nakts pārgājiens «Pūču dziesmu klausīšanās»; 2 veloapļi; «Laivās uz Kolkas bāku» (labvēlīgos laikapstākļos) un izbrauciens ar armijas visurgājēju.

Deviņos no Ceļotāju dienu piedāvājumiem jārēķinās ar ekstrēmisma klātbūtni, t.i., jāšķērso slapjas vietas, jāpārvar kritalas, jāiet nakts tumsā u.c.

Lielākā daļa Ceļotāju dienu piedāvājumu pieejami arī pārējā gadā vai vismaz aktīvajā tūrisma sezonā, taču 20 no kopskaita būs izbaudāmi tikai šajās dienās, lielākā daļa — ļoti interesanti dabas izpētes pasākumi. Un 15 Ceļotāju dienu pasākumi ir jaunumi!

Tuvākas ziņas pa tālruņiem 29444395, 28385025 un interneta vietnē http://sliteresdiena.wordpress.com, kur arī izvērsta abu dienu programma.

Alanda Pūliņa, tūrisma organizatore

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.05.15.scd.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki