Skrējiens «Apkārt Latvijai»

Šāds Latvijas Republikas Zemessardzes rīkots skrējiens notiks no 15. līdz 21. VIII, un 16. VIII tā dalībnieki skries arī caur Dundagas novadu. Iepazīstinām sīkāk ar skrējiena ideju, maršrutu un dalībniekiem.

Lejuplādēt mūsu novada skrējēju sarakstu.

Godinot bruņoto spēku 1992. gadā rīkotās lāpu stafetes 21. gadadienu, no 15. līdz 21. VIII notiks biedrības «Latvijas ģenerāļu klubs» rīkots skrējiens gar Latvijas robežu. Tā sakums Brāļu kapos, noslēgums — pie Brīvības pieminekļa. Skrējiena kopējais garums ir aptuveni 1500 kilometru.

Lāpu skrējiens būs veltīts valsts proklamēšanas 95. gadadienai un valstiskās neatkarības atjaunošanas 22. gadadienai. Skrējiena mērķis ir stiprināt mūsu valsts kopības un drošības izjūtu. Skrējienā ir aicināti piedalīties visi, kas vēlas skriet par Latviju.

Skrējiena otrā diena, 16. VIII, sāksies Mērsraga novadā, un skrējiena dalībnieki skries no Mērsraga līdz Ventspilij. Skrējiena maršruts ies arī cauri Dundagas novadam.

Papildinformācijai — komandleitnants Agris Meinards, tālrunis 29267651, e-pasts 46bn@mil.lv, ar norādi «Skrējiens apkārt Latvijai».

Edgars Einiks, 1. Zemessardzes novada Zemessardzes 46. kājnieku bataljona komandieris, pulkvežleitnants

You could leave a comment if you were logged in.
zinas/2013.08.14.skrejiens_apkart_latvijai.txt · Labota: d.m.Y H:i (ārpussistēmas labojums)
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki